Talaria

Fitness äpi maandumisleht, illustratsioonide ja logoloomega.

Veeb, mis tutvustab fitnessi ja treeningplaanide rakenduse sisu ja võimalusi. Eesmärk oli luua esialgne Talaria identiteet, et oleks tugev lähtekoht, mis võimaldab huvilistele ja potensiaalsetele klientidele Talaria MVP-d (minimaalne töötav toode) esitleda.

Talaria identiteet väljendab oma värvide, illustratsioonide ja pildilise materjaliga aktiivset eluviisi, ning veebi selge ülesehitus aitab tutvustada rakenduse tehnoloogilist poolt, mis on suunatud kasutajate eesmärke efektiivsemalt saavutama.

Kujunduse juures kasutatud vaarikapunane värv väljendab aktiivsust ja energiat, samuti lehele valitud fotomaterjal annab aimu rakenduse suunitlusest ja infot sihtrühma kohta.

Loodud illustratsioonid viivad külastaja ajas tagasi retrohõngulise kulturismi aega. See oli pöördepunkt, mil inimesed hakkasid teadlikumalt oma keha ja vaimu eest läbi füüsilise treeningu hea seisma.

Rakenduse logo tuleneb sõna Talaria tähendusest – Kreeka mütoloogiast pärit tiivulised sandaalid. Logo juures oli eesmärk säilitada lihtsus ja liikumise dünaamika, et seda oleks võimalik kasutada nii veebis, trükis kui ka äpi ikoonina.

Talaria Figures
Talaria Deck
Wink Animation