Talaria

14. oktoober 2018
Talaria Figures
Retrohõnguline illustratsioon

Fitnessi ja treeningplaanide rakenduse sisu ja võimalusi tutvustav veeb. Eesmärk oli luua Talaria identiteet, et oleks tugev lähtekoht, mis võimaldab huvilistele ja potensiaalsetele klientidele Talaria MVP-d (minimaalne töötav toode) esitleda.

Talaria identiteet väljendab oma värvide, illustratsioonide ja pildilise materjaliga aktiivset eluviisi, ning veebi selge ülesehitus aitab tutvustada rakenduse tehnoloogilist poolt, mis on suunatud kasutajate eesmärke efektiivsemalt saavutama.

Kujunduse juures kasutatud vaarikapunane värv väljendab aktiivsust ja energiat, samuti lehele valitud fotomaterjal annab aimu rakenduse suunitlusest ja infot sihtrühma kohta.

Loodud illustratsioonid viivad külastaja ajas tagasi retrohõngulise kulturismi aega. See oli pöördepunkt, mil inimesed hakkasid teadlikumalt oma keha ja vaimu eest läbi füüsilise treeningu hea seisma.

Rakenduse logo tuleneb sõna Talaria tähendusest – Kreeka mütoloogiast pärit tiivulised sandaalid. Logo juures oli eesmärk säilitada lihtsus ja liikumise dünaamika, et seda oleks võimalik kasutada nii veebis, trükis kui ka äpi ikoonina.

Wink Animation
Animatsioon
Talaria Deck
Veebi ülesehitus